{{results.messages.text}}
I have 10 of these. $5 each or take all 10 for $40. All used once for a wedding.
{{results.messagesById['https://www.varagesale.com/klamath-falls-yard-sale-or/i/gvyamn98-gold-metal-lanterns']}}
I only tried it one time and it s been sitting up in my cabinet ever since. We are more of a smoothie family. $65 firm cross posted
{{results.messagesById['https://www.varagesale.com/klamath-falls-yard-sale-or/i/ryzc3nd3-jack-o-lantern-juicer']}}
Post Ad